AGENDA 2020
A-jaar / A-year
Zondag 5 januari 10 u. Hoogmis - Feest van de Openbaring Sunday 5 January 10 AM High Mass - Epiphania Ecce advenit Karmelietenkerk-Brugge
Zondag 12 januari 10 u. Hoogmis - Doopsel van Christus Sunday 12 January 10 AM High Mass - Baptism of the Christ Dilexisti Karmelietenkerk-Brugge
Zondag 19 januari 10 u. Hoogmis - 2e zondag door het jaar Sunday 19 January 10 AM High Mass - 2th Sunday through the year Omnis terra Karmelietenkerk-Brugge
Zondag 26 januari 10 u. Hoogmis - 3e zondag door het jaar Sunday 26 January 10 AM High Mass - 3th Sunday through the year Adorate Deum Karmelietenkerk-Brugge
           
Zondag 2 februari 10 u. Hoogmis - 4e zondag door het jaar Sunday 2 February 10 AM High Mass - 4th Sunday through the year Suscepimus Deus Karmelietenkerk-Brugge
Zondag 9 februari 10 u. Hoogmis - 5e zondag door het jaar Sunday 9 February 10 AM High Mass - 5th Sunday through the year Venite Karmelietenkerk-Brugge
Zondag 16 februari 10 u. Hoogmis - 6e zondag door het jaar Sunday 16 February 10 AM High Mass - 6th Sunday through the year Esto mihi Karmelietenkerk-Brugge
Zondag 23 februari 10 u. Hoogmis - 7e zondag door het jaar Sunday 23 February 10 AM High Mass - 7th Sunday through the year Domine Karmelietenkerk-Brugge
           
Zondag 1 maart 10 u. Hoogmis - 1e zondag van de vasten Sunday 1 March 10 AM High Mass - 1th Lent Sunday Invocabit me Karmelietenkerk-Brugge
Zondag 8 maart 16 u. Hoogmis - 2e zondag van de vasten Sunday 8 March 10 AM High Mass - 2th Lent Sunday Tibi dixit Karmelietenkerk-Brugge
Zondag 15 maart 10 u. Hoogmis - 3e zondag van de vasten Sunday 15 March 10 AM High Mass - 3th Lent Sunday

Oculi mei

Karmelietenkerk-Brugge
Zondag 22 maart 10 u. Hoogmis - 4e zondag van de vasten Sunday 22 March 10 AM High Mass - 4th Lent Sunday Laetare Karmelietenkerk-Brugge
Zondag 29 maart 10 u. Hoogmis - 5e zondag van de vasten Sunday 29 March 10 AM High Mass - 5th Lent Sunday Laetare Karmelietenkerk-Brugge
           

Klik op de blauw gekleurde aanhef van het introitus voor de verklarende teksten over de gezangen van deze zondag. © Teksten opgemaakt door Roger Deruwe, stichter en voorzitter van de Scola Gregoriana Brugensis.