AGENDA 2019
C-jaar / C-year
Zondag 6 oktober 10 u. Hoogmis - 27e zondag door het jaar Sunday 6 October 10 AM High Mass - 27th Sunday through the year In voluntate Karmelietenkerk-Brugge
Zondag 13 oktober 10 u. Hoogmis - 28e zondag door het jaar Sunday 13 October 10 AM High Mass - 28th Sunday through the year Si iniquitates Karmelietenkerk-Brugge
Zondag 20 oktober 10 u. Hoogmis - 29e zondag door het jaar Sunday 20 October 10 AM High Mass - 29th Sunday through the year Ego clamavi Karmelietenkerk-Brugge
Zondag 27 oktober 10 u. Hoogmis - 30e zondag door het jaar Sunday 27 October 10 AM High Mass - 30th Sunday through the year Laetetur cor Karmelietenkerk-Brugge
           
Vrijdag 1 november 10 u. Plechtige Hoogmis van Allerheiligen Friday 1 November 10 AM Solemn High Mass of All Saints Day Gaudeamus Karmelietenkerk-Brugge
Zondag 3 november 10 u. Hoogmis - 31e zondag door het jaar Sunday 3 November 10 AM High Mass - 31th Sunday through the year Misereris omnium Karmelietenkerk-Brugge
Zondag 10 november 10 u. Hoogmis - 32e zondag door het jaar Sunday 10 November 10 AM High Mass - 32th Sunday through the year Intret oratio Karmelietenkerk-Brugge
Zondag 17 november 10 u. Hoogmis - 33e zondag door het jaar Sunday 17 November 10 AM High Mass - 33th Sunday through the year Dicit Dominus Karmelietenkerk-Brugge
Zondag 24 november 10 u. Hoogmis - 34e zondag door het jaar - Christus Koning Sunday 24 November 10 AM High Mass - 34th Sunday through the year - The Lord King Dignus est agnus Karmelietenkerk-Brugge
           
A-jaar / A-year          
Zondag 1 december 10 u. Hoogmis - 1e zondag van de advent Sunday 1 December 10 AM High Mass - 1th Sunday of the Advent Ad te levavi Karmelietenkerk-Brugge
Zondag 8 december 10 u. Hoogmis - 2e zondag van de advent Sunday 8 December 10 AM High Mass - 2th Sunday of the Advent Populus Sion Karmelietenkerk-Brugge
Zondag 15 december 10 u. Hoogmis - 3e zondag van de advent Sunday 15 December 10 AM High Mass - 3th Sunday of the Advent

Gaudete

Karmelietenkerk-Brugge
Zondag 22 december 10 u. Hoogmis - 4e zondag van de advent Sunday 22 December 10 AM High Mass - 4th Sunday of the Advent Rorate Karmelietenkerk-Brugge
Woensdag 25 december 10 u. Plechtige Hoogmis - Hoogfeest van Kerstmis Wednesday 25 December 10 AM Solemn High Mass of Christmas Puer natus Karmelietenkerk-Brugge
Zondag 29 december 10 u. Hoogmis - Heilige Familie Sunday 29 December 10 AM High Mass - Holy Family Deus in loco Karmelietenkerk-Brugge
           

Klik op de blauw gekleurde aanhef van het introitus voor de verklarende teksten over de gezangen van deze zondag. © Teksten opgemaakt door Roger Deruwe, stichter en voorzitter van de Scola Gregoriana Brugensis.